Pachura
home


Deszczowa niedziela (2010-07-04)
Po upalnych dniach w Norymberdze, w niedzielę pogoda sprawiła zawodnikom startującym w wyścigu SEAT Leon Supercopa psikusa. Przed porannym wyścigiem mocne opady deszczu spowodowały, że kierowców czekała loteria w kwestii wyboru opon.

Więcej >>

Image


Z urwanym kołem (2010-07-03)
W pierwszym wyścigu weekendu na torze Norisring zawodnicy SEAT Sport Polska startowali ze zmiennym szczęściem. Patryk Pachura na osiem okrążeń przed końcem wyścigu uderzył w betonową ścianę ? urywając koło w swoim Seacie.Jak się okazało po wyścigu przyczyną uderzenia była prawdopodobnie awaria jednego z elementów zawieszenia w jego samochodzie na chwilę przed uderzeniem.

Więcej >>

Image


Zacięta walka na Norisring (2010-07-03)
W upalnych temperaturach dochodzących do 35 stopni Celsjusza trwają na torze Norisring Nurnberg zmagania w IV rundzie SEAT Leon Supercopa Deutschland.

Więcej >>

Image


Na ulicznym torze (2010-06-30)
Przed nami jedna z bardziej interesujących rund SEAT Leon Supercopa Deutschland. Patryk Pachura już w najbliższy weekend wystartuje na ulicznym torze Norisring-Nuremberg i będzie to jedyna eliminacja Supercopy w tym roku rozegrana na tego typu obiekcie.

Więcej >>

Image


SEAT Sport Polska po III rundzie SEAT Leon Supercopa Deutschland (2010-06-16)
Na torze Lausitzring położonym na północ od Drezna odbyła trzecia runda SEAT Leon Supercopa Deutschland 2010. Za zawodnikami, wśród których startuje dwóch kierowców zespołu SEAT Sport Polska, treningi wolne, kwalifikacje oraz pierwszy z dwóch zaplanowanych wyścigów.

Więcej >>

Image


Pierwszy start w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2010 (2010-05-11)
Pierwsza eliminacja Mistrzostw Polski odbyła się na Hungaroringu pod Budapesztem. Jako eliminacja Mistrzostw FIA Strefy Centralnej, lista startowa zawodów była obsadzona wieloma bardzo mocnymi samochodami...

Więcej >>

Image
Image

film_wywiad

 

 

film_wyscig

 

 

 


 


 


pierwsza«45678»ostatnia