Pachura
home


Udany weekend supercopa na Norisring (2009-06-28)
Patryk Pachura reprezentujący jedyny polski zespół wyścigowy w Seat Leon Supercopa - Pachura Motorsport, zaliczył bardzo udane wystepy podczas DTM Weekend na ulicznym torze Norisring w Norymberdze. Trzecia runda Supercopa 2009 odbyła się w ubiegłą sobotę i niedzielę. Pierwszy, sobotni wyścig rozegrał się w strugach ulewnego deszczu który spadł na ulice Norymbergi kilka minut przed startem Seatów. Powtarzano kilkukrotnie procedurę startową, a opóźnienie wyniosło około godziny.

Więcej >>

Image


Patryk Pachura w czołówce testów na Oschersleben (2009-06-16)
Pierwsze testy w trakcie sezonu serii Seat Leon Supercopa nasz zespół może zaliczyć do udanych. W ubiegły wtorek na niemieckim Motopark Arena Oschersleben Patryk Pachura testował kilka konfiguracji samochodu przed kolejnym wyścigiem który odbędzie się na Norisring.

Więcej >>

Image


Seat Leon Supercopa 2 runda - Eurospeedway Lausitz (2009-06-05)
Weekend DTM w dniach 29 - 31 maja zawitał na położony pod Berlinem Eurospeedway Lausitz. Tam też, obok DTM, Formula 3 czy Porsche Carrera Cup odbyła się 2 runda pucharu Seat Leon Supercopa z udziałem jedynego polskiego teamu - Pachura Motorsport. Patryk Pachura rozpoczął weekend wyścigowy od dobrej kwalifikacji zakończonej w bardzo silnej stawce na 10 miejscu.

Więcej >>

Image
Image

film_wywiad

 

 

film_wyscig

 

 

 


 


 


pierwsza«789