Pachura
home
Słonecznie w Zandvoort (2010-08-20)

Za zawodnikami pierwszy i jedyny w ramach tych zawodów trening. Patryk Pachura – zawodnik SEAT Sport Polska uplasował się na 17. pozycji. W samochodzie Polaka wystąpiły jednak drobne problemy z hamulcami. Tak więc dopiero jutro Pachura zapewne pokaże swoje prawdziwe możliwości.
W sobotę kierowców rywalizujących w SEAT Leon Supercopa Deutschland czeka pracowity dzień. O godzinie 12.10 rozpoczną się kwalifikacje, z kolei start pierwszego wyścigu przewidziano na 16.15.

Patryk Pachura (17. miejsce): – Dzisiaj w Zandvoort było bardzo ciepło, ale nie miało to większego znaczenia, jeśli chodzi o prowadzenie się samochodu. Bardziej odczuwaliśmy to wewnątrz auta. Mieliśmy problemy z hamulcem, do tego nie udało się przejechać jednego wolnego, czystego okrążenia. Teoretycznie czas mógł być zdecydowanie lepszy, myślę że w okolicach 10. miejsca. Nie jest więc źle i siedemnastą lokatą się nie przejmuję. Jestem zadowolony również z tego, jak zaprezentował się mój kolega z teamu. Mateusz na nowym dla siebie torze pojechał bardzo dobrze. Zna samochód, szybko uczy się torów, więc kolejny w tym sezonie nowy dla niego obiekt nie stanowił problemu. Jutro, jeśli tylko nie spotka nas pech, powinniśmy znaleźć się w pierwszej dziesiątce. Jestem dobrej myśli przed sobotnim dniem w Zandvoort.

VI runda SEAT Leon Supercopa – Zandvoort, 20-22.08.2010
Długość toru:
4307 m

Wolny trening:
Patryk Pachura (nr 21): 1:54,374, strata +1,364, miejsce: 17., ilość okr. 13