Pachura
home


Patryk Pachura po raz drugi z rzędu Mistrzem Polski w wyścigach długodystansowych (2009-09-23)
Co prawda jeszcze jeden wyścig przed nami (Brno 16-18.10), ale już teraz zespół Pachura Motorsport zapewnił sobie tytuł Mistrza Polski w klasie do 2 litrów!

Więcej >>

Image


Patryk Pachura ponownie punktuje w Seat Leon Supercopa, Nurburgring (2009-08-18)
Za nami już 6 runda Seat Leon Suercopa, która odbyła się na słynnym Niemieckim torze Nurburgring. W pierwszym dniu, po kwalifikacjach miny w zespole nie były najlepsze. Tylko 15 miejsce. Jednak w sobotę, mimo problemów technicznych poszło już znacznie lepiej. Na trudnym do wyprzedzania torze Patryk odzyskał kilka pozycji i dojechał do mety na punktowanym 11 miejscu.

Więcej >>

Image


Patryk Pachura najszybszy z trójki Polaków na Oschersleben (2009-08-05)
To był naprawdę udany weekend! Tak można powiedzieć o ostatnim wyścigu Seat Leon Supercopa, który odbył się na torze w Oschersleben. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę Patryk Pachura był najszybszy wśród Polaków. Obok niego z polską flagą w wyścigu wzięli udział Damian Sawicki i Mateusz Lisowski, który ma za sobą bardzo udany gościnny występ za kierownicą Seata Supercopy.

Więcej >>

Image


Pachura Motorsport na prowadzeniu Długodystansowych Samochodowych Mistrzostw Polski w klasie 2 (2009-07-27)
Mamy za sobą drugą rundę Długodystansowych Samochodowych Mistrzostw Polski w sezonie 2009. Obydwie dotychczasowe rundy DSMP rozegrały się na Torze Poznań. Niedzielny wyścig rozegrał się w przy dobrych warunkach pogodowych, na linii startowej ustawiło się 17 ekip.

Więcej >>

Image


Kolejne punkty Patryka Pachury w Seat Leon Supercopa (2009-07-21)
W miniony weekend na Holenderski torze Zandvoort odbyła się czwarta runda Pucharu Seat Leon Supercopa. Ten najmocniejszy wśród samochodów turystycznych puchar jednej marki rozgrywa się podczas DTM Weekend - wydarzeń skupiających najbardziej prestiżowe wyścigi samochodowe - Mistrzostwa Niemiec Samochodów Turystycznych (DTM), Porsche Carrera Cup, Seat Leon Supercopa, Volkswagen Polo Cup a także Formula 3 Euro Series.

Więcej >>

Image


Udany weekend supercopa na Norisring (2009-06-28)
Patryk Pachura reprezentujący jedyny polski zespół wyścigowy w Seat Leon Supercopa - Pachura Motorsport, zaliczył bardzo udane wystepy podczas DTM Weekend na ulicznym torze Norisring w Norymberdze. Trzecia runda Supercopa 2009 odbyła się w ubiegłą sobotę i niedzielę. Pierwszy, sobotni wyścig rozegrał się w strugach ulewnego deszczu który spadł na ulice Norymbergi kilka minut przed startem Seatów. Powtarzano kilkukrotnie procedurę startową, a opóźnienie wyniosło około godziny.

Więcej >>

Image
Image

film_wywiad

 

 

film_wyscig

 

 

 


 


 


123»ostatnia