Pachura
home


W ścisłej czołówce (2010-09-08)
Zakończona w ubiegły weekend na torze Poznań runda Endurance była bez wątpienia jednym z lepszych tegorocznych startów załogi Pachura Motorsport w składzie: Patryk Pachura/Sebastian Pachura. Bardzo dobra postawa zespołu w ostatniej rundzie MP rozegranej na polskim torze powoduje, że finałowa eliminacja w Brnie zapowiada się arcyciekawie.

Więcej >>

Image


Coraz bliżej finiszu sezonu (2010-09-03)
Już tylko dwie eliminacje pozostały do zakończenia zmagań w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i Endurance w tym sezonie. Podczas najbliższego weekendu kierowcy pożegnają się z Polską, ponieważ będzie to ostatnia w tym roku runda Mistrzostw Polski rozegrana na torze Poznań. Finałowa eliminacja krajowych zmagań odbędzie się pod koniec września na torze w Brnie.

Więcej >>

Image


Równa forma Pachury (2010-08-23)
Jedynym zawodnikiem SEAT Sport Polska, który ukończył drugi wyścig weekendu był Patryk Pachura. Tak jak to miało miejsce w sobotnim biegu, zawodnik z Poznania przeciął linię mety na punktowanym 12. miejscu.

Więcej >>

Image


Kolejny punkt Pachury (2010-08-21)
Patryk Pachura - reprezentant SEAT Sport Polska znalazł się na punktowanej pozycji w pierwszym wyścigu weekendu. Zawodnik z Poznania zajął 12. miejsce, powtarzając wynik z niedawnego biegu na torze Nurburgring.

Więcej >>

Image


Słonecznie w Zandvoort (2010-08-20)
Przy słonecznej pogodzie w otoczeniu Morza Północnego na torze Zandvoort rozpoczęły się zmagania w VI rundzie SEAT Leon Supercopa Deutschland.

Więcej >>

Image


Prawie jak w Bahrajnie (2010-08-20)
Po wakacyjnej przerwie kierowcy rywalizujący w SEAT Leon Supercopa Deutschland szybko nadrabiają zaległości. Jeszcze nie tak dawno zawodnicy walczyli w piątej rundzie rozegranej na torze Nürburgring, a już w najbliższy weekend udadzą się do Holandii, by na torze w Zandvoort ścigać się o kolejne punkty. Taki też cel ma podczas tej eliminacji kierowca SEAT Sport Polska: Patryk Pachura.

Więcej >>

Image
Image

film_wywiad

 

 

film_wyscig

 

 

 


 


 


123»ostatnia