Pachura
home


Prawie jak w Bahrajnie (2010-08-20)
Po wakacyjnej przerwie kierowcy rywalizujący w SEAT Leon Supercopa Deutschland szybko nadrabiają zaległości. Jeszcze nie tak dawno zawodnicy walczyli w piątej rundzie rozegranej na torze Nürburgring, a już w najbliższy weekend udadzą się do Holandii, by na torze w Zandvoort ścigać się o kolejne punkty. Taki też cel ma podczas tej eliminacji kierowca SEAT Sport Polska: Patryk Pachura.

Więcej >>

Image


Kapryśna pogoda na Nurburgring (2010-08-09)
W niedzielnym wyścigu piątej rundy pucharu SEAT Leon Supercopa pogoda spłatała kierowcom figla. Już na początku zmagań spadł ulewny deszcz, całkowicie mieszając zespołom szyki. W obliczu tak niesprzyjającej aury Patryk Pachura w opóźnionym aż o 10 godzin wyścigu zajął dwunaste miejsce.

Więcej >>

Image


Jutro z szansami na punkty (2010-08-07)
Z czternastego pola startowego przyjdzie jutro wystartować Patrykowi Pachurze w drugim wyścigu V rundy SEAT Leon Supercopa. Takie bowiem miejsca zajął w pierwszym biegu weekendu.

Więcej >>

Image


"Zbyt podsterowny SEAT" - Patryk Pachura po treningu V rundy SEAT Leon Supercopa (2010-08-06)
W dzisiejszym treningu wolnym na torze Nürburgring reprezentant SEAT Sport Polska ? Patryk Pachura uplasował się na 17. miejscu.

Więcej >>

Image


O punkty w górach Eifel (2010-08-04)
Zbliżającymi się zawodami na torze Nürburgring zespół SEAT Sport Polska rozpocznie zmagania w drugiej części sezonu w SEAT Leon Supercopa Deutschland.

Więcej >>

Image


Deszczowa niedziela (2010-07-04)
Po upalnych dniach w Norymberdze, w niedzielę pogoda sprawiła zawodnikom startującym w wyścigu SEAT Leon Supercopa psikusa. Przed porannym wyścigiem mocne opady deszczu spowodowały, że kierowców czekała loteria w kwestii wyboru opon.

Więcej >>

Image
Image

film_wywiad

 

 

film_wyscig

 

 

 


 


 


123»ostatnia