Pachura
home


Udany powrót Teamu Pachura Motorsport na tor (2012-08-27)
Team Pachura Motorsport w pięknym stylu powrócił na tor. W sobotę bracia Patryk i Sebastian Pachura tak jak dawniej zasiedli za kierownicą samochodu wyścigowego Seat Leon Supercopa, by wziąć udział w dwugodzinnym wyścigu Endurance. - Tor Poznań nie ma dla nas tajemnic. Zawsze lubimy tutaj startować, bowiem czujemy się jak u siebie w domu. Tym razem jednak traktujemy ten wyścig jako zabawę. Motorsport to nasza pasja. Nie potrafimy długo bez niej żyć ? zaznacza Patryk Pachura.

Więcej >>

Image


Race for fun! (2012-08-23)
Z ogromną przyjemnością informujemy, że Team Pachura Motorsport wraca na tor! Już w najbliższą sobotę Team Pachura Motorsport pojawi się na Torze Poznań, by wziąć udział w dwugodzinnym wyścigu Endurance. Na starcie spotkają się bracia Sebastian i Patryk Pachura. To pierwszy start Teamu po dwuletniej przerwie w wyścigach. - Na co dzień skupiamy się na obowiązkach zawodowych. Wciąż jednak naszą największą pasją są wyścigi samochodowe. Ten start traktujemy jako zabawę - zaznacza Patryk Pachura.

Więcej >>

Image


Pachura po raz kolejny z punktami (2010-10-18)
Drugi wyścig finałowej rundy SEAT Leon Supercopa Deutschland Patryk Pachura również ukończył na punktowanej pozycji. Co prawda reprezentant SEAT Sport Polska miał większy apetyt po szóstym miejscu w pierwszym biegu, ale szanse na podium przekreślił atak ze strony Petra Fulina.

Więcej >>

Image


Najlepszy tegoroczny wynik Patryka (2010-10-16)
Sukcesem zakończył się przedostatni tegoroczny wyścig niemieckiego pucharu SEAT Leon Supercopa. Startujący do wyścigu z piątego pola Patryk Pachura ukończył go na szóstym miejscu, choć jeszcze dwa okrążenia przed jego końcem zawodnik SEAT Sport Polska zajmował trzecią pozycję.

Więcej >>

Image


Pachura przełamał pechową passę (2010-10-16)
Bardzo udanie rozpoczęła się sobota dla jedynego zawodnika SEAT Sport Polska, który startuje w finałowej rundzie SEAT Leon Supercopa Deutschland na torze Hockenheim.

Więcej >>

Image


Patryk z kolejnymi tytułami (2010-09-29)
Sukcesem zakończył się start zespołu Pachura Motorsport w finałowej rundzie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski D4 oraz Endurance.

Więcej >>

Image
Image

film_wywiad

 

 

film_wyscig

 

 

 


 


 


123»ostatnia