Pachura
home


Patryk z kolejnymi tytułami (2010-09-29)
Sukcesem zakończył się start zespołu Pachura Motorsport w finałowej rundzie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski D4 oraz Endurance.

Więcej >>

Image


Finałowe rozdanie (2010-09-24)
Piękny obiekt, jakim jest Automotodrom Brno, będzie areną zmagań finałowej eliminacji Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Endurance. Zawody na czeskim torze zapowiadają się arcyciekawie, zważywszy na fakt, że jeszcze nie wszystkie tytuły Mistrza Polski zostały rozdane.

Więcej >>

Image


Pachura na mecie (2010-09-19)
Drugi wyścig weekendu nie był udany dla zawodników SEAT Sport Polska. Do mety dotarł jedynie Patryk Pachura, choć już po pierwszym okrążeniu zawodnik z Polski musiał zameldować się w boksie ze zniszczonym kołem po tym, jak zaliczył kontakt z Christianem Bebionem.

Więcej >>

Image


Pachura ponownie dwunasty (2010-09-18)
W dniu dzisiejszym na torze Motopark w Oschersleben rozegrany został pierwszy wyścig weekendu VII rundy SEAT Leon Supercopa Deutschland. Obydwaj kierowcy SEAT Sport Polska ukończyli go na punktowanych lokatach, choć istniała duża szansa na zdobycz pokaźniejszą niż 3 punkty.

Więcej >>

Image


Patryk liczy na doping polskich kibiców (2010-09-16)
Już tylko cztery wyścigi pozostały do końca sezonu w niemieckim cyklu SEAT Leon Supercopa Deutschland. Dwa z nich odbędą się już w sobotę i niedzielę na torze Motopark Oschersleben koło Magdeburga.

Więcej >>

Image


W ścisłej czołówce (2010-09-08)
Zakończona w ubiegły weekend na torze Poznań runda Endurance była bez wątpienia jednym z lepszych tegorocznych startów załogi Pachura Motorsport w składzie: Patryk Pachura/Sebastian Pachura. Bardzo dobra postawa zespołu w ostatniej rundzie MP rozegranej na polskim torze powoduje, że finałowa eliminacja w Brnie zapowiada się arcyciekawie.

Więcej >>

Image
Image

film_wywiad

 

 

film_wyscig

 

 

 


 


 


123»ostatnia